Pielęgnacja psów nierasowych

Kundelki są pieskami nierasowymi, ale nie oznacza iż nie mogą skorzystać z pakietów w naszym salonie groomerskim. Jak najbardziej można wybrać dla nich mnóstwo ofert i pielęgnacji, aby poczuły się wyjątkowo i pięknie. Właściciel także może się poszczycić urodą swojego pieska. W naszym salonie sprawimy iż piesek będzie wyglądać wyjątkowo i wyróżniał się z tłumu jak rasowy.

Kundelki mają mix jeśli chodzi o sierść. Można ją ściąć i wyczesywać lub trymować. Wszystko zależy od rodzaju umaszczenia. Problemem częstym jakie spotykają takich właścicieli to linienie. W naszym salonie możemy ściąć tą okrywę włosową do odpowiedniej długości i przystrzyc pyszczek. Pod łapkami także wygalamy i obcinamy pazury, można także przy piłować, aby nie były ostre. Metodą, aby wyróżnić takiego psa jest stylizacja. Farbowanie czy koloryzacja ogona, łap czy uszu.

SPA dla mieszańców Rzeszów

Można także zaprojektować u nas tatuaż, który na sierści zostanie wycięty i pomalowany – spokojnie sierść urośnie, a farby się zmyją. Dla mniej odważnych mamy kredy, które pod wpływem ruchu psa się wykruszają. Możemy założyć ozdobne kolczyki czy cekiny, które dodadzą uroku i nie są szkodliwe dla pieska. Kąpiel i suszenie z całą pielęgnacja sprawi iż piesek będzie szczęśliwy.

Czas jaki się daje piesku jest dla nie go bardzo ważny, a właściciel zyska więcej czasu dla siebie lub może wybrać się na shopping. Możemy sprawić piesku przyjemność i wykąpać go w wannie z pianą i z płatkami róż. Do wyboru do koloru. Jeśli obawiasz się reakcji pieska, możesz pozostać u nas w salonie gdzie czeka na ciebie wygodny fotel i świeżo mielona kawa.

pielęgnacja kundelków rzeszów

Usługi pielęgnacyjne dla kundelków w salonie groomerskim:

 1. Kąpiel i suszenie plus pielęgnacja łap, oczu i uszu – 30 min
 2. Strzyżenie/trymowanie – ok. 1-1,5h
 3. Stylizacja – około 40 min
  -koloryzacja
  -farbowanie
  -tatuaże i ozdoby
 4. Kąpiel z płatkami róż
 5. Nałożenie masek – witaminy i nawilżenie
 6. Usuwanie insektów – dodatek do kąpieli
 7. Obcinanie pazurów i piłowanie – około 10 min

Rezerwacje

Zarezerwuj online na Booksy