Szczęśliwy kundelek

Kudelki są pieskami nie rasowymi, ale nie oznacza iż nie mogą skorzystać z pakietów w naszym salonie. Jak najbardziej można wybrać dla nich mnóstwo ofert i pielęgnacji, aby poczuły się wyjątkowo i pięknie. Właściciel także może się poszczycić urodą swojego pieska. W naszym salonie sprawimy iż piesek będzie wyglądać wyjątkowo i wyróżniał się z tłumu jak rasowy.

Kundelki mają mix jeśli chodzi o sierść. Można ją ściąć i wyczesywać lub trymować. Wszystko zależy od rodzaju umaszczenia. Problemem częstym jakie spotykają takich właścicieli to linienie. W naszym salonie możemy ściąć tą okrywę włosową do odpowiedniej długości i przystrzyc pyszczek. Pod łapkami także wygalamy i obcinamy pazury, można także przy piłować, aby nie były ostre. Metodą, aby wyróżnić takiego psa jest stylizacja. Farbowanie czy koloryzacja ogona, łap czy uszu.

Można także zaprojektować u nas tatuaż, który na sierści zostanie wycięty i pomalowany – spokojnie sierść urośnie, a farby się zmyją. Dla mniej odważnych mamy kredy, które pod wpływem ruchu psa się wykruszają. Możemy założyć ozdobne kolczyki czy cekiny, które dodadzą uroku i nie są szkodliwe dla pieska. Kąpiel i suszenie z całą pielęgnacja sprawi iż piesek będzie szczęśliwy.

Czas jaki się daje piesku jest dla nie go bardzo ważny, a właściciel zyska więcej czasu dla siebie lub może wybrać się na shopping. Możemy sprawić piesku przyjemność i wykąpać go w wannie z pianą i z płatkami róż. Do wyboru do koloru. Jeśli obawiasz się reakcji pieska, możesz pozostać u nas w salonie gdzie czeka na ciebie wygodny fotel i świeżo mielona kawa.

pielęgnacja kundelków rzeszów

Usługi dla kundelków w naszym salonie:

 1. Kąpiel i suszenie plus pielęgnacja łap, oczu i uszu – 30 min
 2. Strzyżenie/trymowanie – ok. 1-1,5h
 3. Stylizacja – około 40 min
  -koloryzacja
  -farbowanie
  -tatuaże i ozdoby
 4. Kąpiel z płatkami róż
 5. Nałożenie masek – witaminy i nawilżenie
 6. Usuwanie insektów – dodatek do kąpieli
 7. Obcinanie pazurów i piłowanie – około 10 min

Rezerwacje

Zarezerwuj online tutaj

Lub na booksy