Kąpiel psa Rzeszów

Kąpiel zwierząt – Klienci często wybierają usługi kąpielowe, gdyż sierść po użyciu specjalnych prze ze mnie szamponów i odżywek jest znacznie lepsza. Oferuje także kąpiel z płatkami róż i masażami relaksującymi, które mają na celu uspokoić psa przed główna pielęgnacją, a także wzmocnić skórę i odżywić włos. Do kąpieli można dobrać dla psa maskę odżywczą by poprawić kondycję włosa usunąć z szaty filce lub umożliwić pozbycie się kołtunów.

Czyszczenie psów

Maski są dobre także dla psów, które mają problemy z mocno wypadającą sierścią, dzięki niej natłuszczona i odżywiona sierść bardziej trzyma się skóry. Oferuję także kąpiele antyalergiczne jak i kąpiele koloryzujące. W naszej usłudze mamy także kąpiele z środkami usuwające insekty – pchły i kleszcze, naturalne składniki szamponu powodują iż odstraszają przed insektami przez pewien okres. W naszym salonie posiadamy tylko profesjonalne kosmetyki, najlepszej jakości.

Usuwanie pcheł

kapiel zwierzat rzeszow

Szacowany czas kąpieli małego psa wynosi około 15 minut. Psa przypina się do wanny, aby nie została wyrządzona mu żadna krzywda po czym zapewniamy mu komfort psychiczny podczas kąpieli. Myjemy go szamponami i przyzwyczajamy do natrysku wody. Po kąpieli nakładamy odżywkę lub maski po czym zostaje ona spłukana. Psa po kąpieli otulamy ręcznikami.

Kąpiel zwierząt Rzeszów

Rezerwacje

Zarezerwuj online na Booksy