Strzyżenie i czesanie psa Rzeszów

Strzyżenie psów – zgodnie ze standardami Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI), standardy te zawierają szczegółowy opis cech psów danej rasy. W salonie groomerskim istnieje również możliwość strzyżenia kotów oraz psów nierasowych.

Po uprzednio przygotowanej pielęgnacji psa, gdy włos jest czysty i wyczesany, strzyżenie jest bez problemowe i samo strzyżenie trwa krócej niż przy strzyżeniu bez wcześniejszej pielęgnacji. Samo strzyżenie zwierząt zwykle trwa od 30 min do 40 min przy psie bardzo małym. Gdy pies nie jest przygotowany – strzyżenie psa może się wydłużyć o połowę zaplanowanego czasu. Strzyżenie psa jest zawsze omawiane z właścicielem pupila. Najlepiej gdy właściciel przyniesie ze sobą fotografie upragnionej fryzury.

strzyżenie psów rzeszów

Fryzury dla psów

Aby uzyskać upragnioną fryzurę najczęściej jest wykonywany tzw. szlif czyli modelowanie kształtów. Trzeba pamiętać gdy mamy psa o gęstej sierści modelowanie kształtów jest nieco dłuższe. Można skorzystać z doboru fryzur jaki jest u nas w katalogu. Nie każdy piesek nadaje się do fryzury z katalogu lub naszej wizji. Jednakże doradzimy aby piesek wyszedł z salonu groomerskiego piękny i dobierzemy odpowiednią do urody fryzurę i potrzeb jakie zwierzak potrzebuje.

Strzyżenie psów Rzeszów

Rezerwacje

Zarezerwuj online na Booksy