Ślub i wesele są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że para młoda chce spędzić ten wyjątkowy dzień z najbliższymi i ukochanymi członkami rodziny. Jak wiadomo nie od dziś, należą do nich również ukochani pupile. Czy zatem ten piękny czas mógłby odbyć się bez obecności zwierzaka?  🐶🐱

Niejednokrotnie z naszym pupilem łączy nas większa więź niż z niejednym człowiekiem. Dlatego też nie dziwi nas pomysł, że większość par młodych decyduje się, aby spędzić ten wyjątkowy dzień ślubu w obecności zwierząt.

Jednym z podstawowych argumentów za jest fakt, że Wasz pupil to członek rodziny, który Was kocha i którego Wy kochacie, a przecież podczas tak ważnego dnia chce się być tylko z tymi najbliższymi. Obecność zwierzaka na ślubie na pewno dodałaby Wam otuchy no i przede wszystkim moglibyście celebrować uroczystość z myślą, że ta jedyna ukochana istota jest obok Was. ❤️
Po drugie, zwierzę dodaje też piękna całej oprawie i powoduje, że atmosfera staje się mniej formalna. I co najważniejsze! Sesja ślubna ze zwierzętami jest o wiele bardziej barwna i będzie dla Was wspaniałą pamiątką.
Kiedy już zdecydujecie się na obecność zwierzaka na Waszym ślubie i weselu wypada, abyście odpowiednio go zaangażowali w uroczystość.
Zwierzęta na Waszym ślubie mogą mieć tak samo przygotowaną stylizację, jak Wasi goście. Na rynku można znaleźć wiele finezyjnych ubranek dla zwierząt. Nieodłącznym elementem przygotowania psa jest właśnie wizyta u groomera, gdzie się zadba o elementy dekoracyjne, fryzurę oraz pielęgnację.