Fotografia psów

Psy to jedne z najbardziej przyjacielskich stworzeń. Nic dziwnego więc, że to właśnie te zwierzęta wybieramy do dotrzymania nam towarzystwa. Warto jest zachować najważniejsze wspomnienia, jak i fotografie naszego ukochanego pupila. Aby jednak wykonać zdjęcia naszego czworonoga, które w profesjonalny sposób przedstawią jego piękno, warto wybrać się do studia fotograficznego. Odznaczą się one nie tylko dobrą jakością, ale i świetnym efektem wizualnym.
Jesteśmy przekonani, że tak jak zdjęcia portretowe ukazują piękno człowieka i jego duszy, tak i fotografia zwierzęcia potrafi przedstawić więcej, niż tylko jego futerko.

Studio fotograficzne dla psów w Rzeszowie

W naszym nowo otwartym lokalu w Rzeszowie na ul. Grunwaldzkiej 18/2 mieści się nie tylko studio fotograficzne, przeznaczone do wykonywania zdjęć ludziom, ale także psom i kotom. Jest to jedyne profesjonalne studio fotograficzne dla zwierząt w Rzeszowie! Właśnie u nas możesz zrealizować sesję zdjęciową dla swojego pupila. W lokalu mieści się także groomer, który może przygotować Twoje zwierzę do zdjęć.
Nasze studio fotograficzne umieszczone w centrum Rzeszowa odznacza się unikalnym klimatem, który tworzą między innymi ceglane ściany i nastrojowe oświetlenie. Posiadamy też kolekcję ubranek dla psów, które mogą zostać wykorzystane podczas sesji Twojego czworonożnego przyjaciela.

W momencie, gdy Twój pupil znajduje się przed obiektywem, my staramy się poprzez indywidualne podejście zaznaczyć jego unikatowe piękno i cechy. Jednakże nie tylko on może zapozować przed aparatem, ponieważ dołączyć może i właściciel zwierzęcia, który otrzyma pamiątkę, jaką jest wspólne zdjęcie ze swoim psem.

Zależnie od pakietu zdjęciowego dla Twojego psa, jaki wybierzesz, otrzymasz profesjonalne zdjęcia już po retuszu i obróbce.

Zapraszamy do naszego lokalu na ul. Grunwaldzką 18/2 w Rzeszowie oraz w razie pytań do kontaktu telefonicznego. 

Chcesz zobaczyć jak to u nas wszystko wygląda? Zajrzyj do wideo.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
Wyrażam zgodę